Kontakt dla mediów

Napisz do nas
pr@csgroup.pl

Wiosenna edycja Akademii e-marketingu ClearSense właśnie dobiegła końca!

Uprzejmie informujemy, że wiosenna edycja cyklu Akademii e-marketingu właśnie dobiegła końca. W imieniu całego zespołu ClearSense serdecznie dziękujemy Państwu za aktywny udział w naszych szkoleniach, które odbyły się w 10 miastach Polski. Trasa wiodła nas od Białegostoku poprzez Warszawę, Wałbrzych, Katowice, Radom, Lublin, Bydgoszcz, Zabrze i Leszno, by na koniec zawitać do Wrocławia.

Tematykę tegorocznej Akademii zdominowały przede wszystkim aspekty bezpieczeństwa i ochrony stron www, efektywne  działania w mediach społecznościowych oraz przegląd skutecznych narzędzi white SEO, które rekomenduje Google. Uczestnicy naszych szkoleń mieli również szansę zdobyć cenną wiedzę praktyczną i poznać doświadczenia innych firm, co niewątpliwie jest ogromną wartością tych spotkań.

Nasze szkolenia powstają z myślą o naszych Uczestnikach, właścicielach i menedżerach firm, głównie z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Zdajemy sobie sprawę z tego, że to właśnie lokalni przedsiębiorcy najbardziej potrzebują naszego  wsparcia, by móc czerpać korzyści zarówno wizerunkowe jaki i finansowe wynikające z potrzeby istnienia firmy w Internecie. Stale pracujemy nad rozwojem projektu i konsekwentnie  podążamy za nadchodzącymi trendami w dziedzinie e-marketingu, aby przekazywana wiedza była wartością, która zaprocentuje i przełoży się na wyniki finansowe Państwa firm.

Wszystkim naszym sympatykom, obecnym i przyszłym Uczestnikom życzymy udanych wakacji pełnych gorących i niezapomnianych wrażeń. Gromadźcie Państwo inspiracje, siłę i energię, które przydadzą się podczas naszej kolejnej edycji, która startuje już we wrześniu.

Szczegóły i wszystkie informacje, dotyczące nadchodzących wydarzeń, pojawią się już wkrótce na stronie www.akademiaemarketingu.pl/ oraz na naszym fanpage na Facebooku.

Zachęcamy wszystkich przedsiębiorców do wzięcia udziału w kolejnych edycjach naszej Akademii e-Marketingu. Skorzystajcie Państwo z wyjątkowej szansy na zdobycie cennej wiedzy, która pomoże jeszcze skuteczniej rozwijać Państwa firmy w Internecie.

Zespół Akademii e-marketingu ClearSenseNasze marki