Account Manager Web

Opis stanowiska:

  • Stała opieka nad pozyskanym klientem,
  • Budowanie i rozwijanie efektywnych oraz długotrwałych relacji z klientami,
  • Współpraca, kontrola i nadzór nad projektami Web,
  • Uwzględnianie potrzeb i wymagań klientów,
  • Współpraca z innymi działami,
  • Dbanie o najwyższy standard obsługi klienta.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Praktycznej wiedzy z zakresu profesjonalnej obsługi klienta,
  • Ogólnej wiedzy na temat tworzenia stron internetowych,
  • Kreatywności i innowacyjności,
  • Umiejętności tworzenia trwałych relacji biznesowych,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomości  obecnych trendów w projektowaniu stron internetowych oraz wiedza z zakresu obsługi najpopularniejszych systemów zarządzania treścią (WordPress  oraz Joomla) będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy:

  • Pracę w agencji o uznanej na rynku pozycji,
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Dostęp do najnowocześniejszych narzędzi i rozwiązań marketingowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy w gronie fantastycznych ludzi.

Siedziba główna

Adres:
ul. Jagiellońska 69,
03-303 Warszawa

Telefon:
(+48) 22 457 30 95

Masz więcej pytań skorzystaj z formularza

Nasze marki