Młodszy Specjalista ds. Social Media

Obowiązki na tym stanowisku:

  • bieżący kontakt z Klientami oraz pracownikami innych działów firmy,
  • zapewnienie najwyższej jakości obsługi,
  • tworzenie i publikowanie treści w kanałach społecznościowych Klientów,
  • moderacja, analiza i raportowanie działań,
  • współpraca z działem graficznym.

Wymagania wobec kandydatów:

  • umiejętność pracy ze słowem i obrazem,
  • dbałość o szczegóły, odpowiedzialność, systematyczność,
  • umiejętność wyciągania wniosków i formułowania rekomendacji,
  •  kreatywność w rozwiązywaniu problemów,
  •  umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w młodym i otwartym zespole,
  •  możliwość rozwoju w zakresie social media,
  •  ciekawe projekty i wyzwania, które nie pozwolą się nudzić,
  •  zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.

Siedziba główna

Adres:
ul. Jagiellońska 69,
03-303 Warszawa

Telefon:
(+48) 22 457 30 95

Masz więcej pytań skorzystaj z formularza

Nasze marki