Project Manager

Poszukujemy specjalisty z doświadczeniem w  zarządzaniu procesem realizacji  projektów i kampanii dla kluczowych klientów.

Opis stanowiska:

  • Analiza widoczności klienta i rekomendacja skutecznych działań efektywnościowych,
  • Kompleksowy nadzór nad projektem klienta,
  • Koordynacja prac zespołów projektowych.

Profil kandydata, którego poszukujemy:

  • Doświadczenie w obszarach zarządzania projektami lub client service w agencji interaktywnej,
  • Poparte sukcesami doświadczenie w realizacji projektów dla klientów strategicznych,
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień i aktualnych trendów branży interaktywnej,
  • Znajomość specyfiki narzędzi digital (Web development, SEM/SEO/performance marketing, e-PR, Social Media etc.),
  • Kreatywność i swoboda w posługiwaniu się wiedzą teoretyczną w praktyce,
  • Ponadprzeciętne zdolności interpersonalne – komunikatywność, umiejętność rozwiązywania konfliktów, umiejętność szybkiego a zarazem racjonalnego działania w sytuacji kryzysowej,
  • Umiejętność podejmowania decyzji – samodzielność i odpowiedzialność,
  • Doskonała organizacja pracy – swojej oraz zespołu projektowego,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do dotychczasowego doświadczenia,
  • Umowę o pracę lub umowę b2b,
  • Strategiczne stanowisko oraz perspektywa rozwoju zawodowego w obszarze client service & customer care.
  • Benefity dodatkowe – prywatna opieka medyczna i program Multisport.

Siedziba główna

Adres:
ul. Jagiellońska 69,
03-303 Warszawa

Telefon:
(+48) 22 457 30 95

Masz więcej pytań skorzystaj z formularza

Nasze marki