Media społecznościowe

Media społecznościowe

Facebook to obecnie najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie. To idealne narzędzie do bezpośredniej komunikacji firm z konsumentami ze względu na przystępną i angażującą formę serwisu, która pozwala na zmniejszenie dystansu pomiędzy marką a odbiorcą reklamy.


Bądź bliżej swoich Klientów

  • Facebook, jako serwis oparty na interakcji i zangażowaniu, pozwala wykorzystać swój społecznościowy charakter do reklamy i promocji marki. Firmy mogą nie tylko informować o tym, co dzieje się z firmą/marką/produktem, ale także organizować konkursy i akcje promocyjne, które pozwalają skutecznie wypromować wizerunek.

Zapewniamy kompleksową obsługę

  • Działania na Facebooku powinny być zaplanowane na długi okres, stałe i spójne, dlatego w trakcie pierwszych dni realizacji przedstawiamy strategię prowadzenia Fan Page. Państwa firma nie posiada działu graficznego? To nie problem – przygotujemy zindywidualizowane grafiki. Część działań promujących Fan Page nie wymaga angażowania dodatkowego budżetu – przekażemy nasze wskazówki, jak zwiększać liczbę fanów.

Wiemy, czego potrzebują Twoi Fani

  • Kierując się doświadczeniem umieszczamy treści odpowiednie i interesujące dla grupy docelowej. Postujemy regularnie. Rozmawiamy z internautami: odpowiadamy na posty na tablicy i komentarze. W razie zapytań ofertowych – przekażemy je Twojej firmie.

 

 

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń do nas 801 886 666

Facebook
Google+
Akademia
Blog
Facebook
Google+
YouTube