Social Media

Jak sprawić by fan stał się klientem?

  • Facebook to obecnie najpopularniejszy serwis społecznościowy na świecie i zarazem idealne narzędzie do bezpośredniej komunikacji firm z konsumentami.
  • Z Facebooka korzysta co miesiąc 15 mln Polaków, którzy utrzymują w ten sposób kontakty ze znajomymi, rodziną i sprawdzają ważne informacje.
  • Poprzez odpowiednio prowadzony social media marketing i komunikację opartą na angażujących treściach stworzymy społeczność wokół produktów czy usług Twojej firmy.
  • Zapewniamy pełne wsparcie obsługi w social media dla Twojej firmy: od planu działania, poprzez publikację i promocję, aż do raportu i rekomendacji kolejnych kroków.

Zaplanuj właściwą komunikację z klientami i zbuduj zaangażowaną społeczność wokół firmy

 Kompleksowa obsługa Social Media

Kompleksowa obsługa

Działania promocyjne w marketingu społecznościowym powinny być długofalowe, stałe i spójne, dlatego do obsługi Twojej firmy zostanie przydzielony dedykowany social media manager. Twoja firma nie posiada działu graficznego? To nie problem – zapewniamy wsparcie studia graficznego, które przygotowuje materiały dostosowane do specyfikacji Facebooka.

 Nie zbieramy lajków. Angażujemy!

Nie zbieramy lajków. Angażujemy!

Użytkownicy, którzy są aktywni w życiu firmy na Facebooku, biorą udział w konkursach, angażują się w komunikacji zasięgowej są gotowi na przyjmowanie treści produktowych.
To właśnie ten użytkownik stając przed wyborem, rozważy w pierwszej kolejności produkt lub usługę firmy, z którą się utożsamia i jest emocjonalnie związany.

 Precyzyjne dotarcie do klientów w Social Media

Precyzyjne dotarcie

Skorzystaj z naszego doświadczenia w realizacji kampanii Facebook Ads i docieraj do swoich klientów na podstawie danych demograficznych, zachowań lub danych kontaktowych. Zarekomendujemy optymalny dla Ciebie format reklamy na Facebooku i przedstawimy raport z uzyskanych wyników.

* Prowadzimy komunikację w kanałach social media dla 349 firm z 215 branż. Uruchomiliśmy ponad 1800 kampanii i  stworzyliśmy 5000 kreacji reklamowych.

** Raport Facebook Trends Polska, Sotrender, lipiec 2017.

Nasze Realizacje

Realizacja Fanpage doka

Realizacja Fanpage Haston City Hotel

Realizacja Fanpage pkt.pl

Realizacja Fanpage RAMIRENT

Zaplanuj precyzyjną kampanię reklamową na Facebooku

System reklamowy Facebooka to ponad 200 parametrów, które pozwolą CI precyzyjne dotrzeć do wybranych użytkowników. Zapytaj nas o plan działania, który pozwoli Twojej firmie wykorzystać potencjał sieci społecznościowej.

Zapytaj o bezpłatną wycenę

Czy Twoja strona www wspiera komunikację Twojej marki?

Sprawdź, czy Twoja strona firmowa odpowiada na najczęściej zadawane przez klientów pytania. Dowiedz się, jaka jest kondycja Twojego serwisu www.

Wykonaj bezpłatny audyt SEO


Nasze marki