Reklama w Google


Reklama w wyszukiwarce – niezbędny element marketingu zintegrowanego

  • Bez znaczenia, czy ruszasz z nowym biznesem, czy też działasz na rynku od lat – korzyści jakie możesz czerpać z reklamy w wyszukiwarce Google są zawsze wymierne, a natychmiastowe pojawienie się ponad konkurencją to jeden z niezbędnych elementów przewagi w dynamicznym świecie marketingu w sieci.

Google Partners – jakość, doświadczenie i stabilność

  • Jako certyfikowany Partner Google znamy się na rzeczy. Zoptymalizujemy listę Twoich fraz, aby współgrały ze stroną internetową, dokonamy analizy zapytań i zabezpieczymy wybrane słowa. Stworzymy harmonogram wyświetlania reklam – skierujemy reklamę na odpowiedni adres docelowy, aby skrócić ścieżkę zakupową lub kontakt z firmą. Optymalizacja kampanii to nasz chleb powszedni.

Poszerzamy zasięg reklam – a więc i Ty poszerzasz zasięg swojej firmy

  • Korzystamy z narzędzi Google, aby stale podnosić jakość kampanii, co przekłada się na widoczność w sieci. Dobieramy najbardziej optymalny wariant rozwiązania dla każdej branży i indywidualnego Klienta. Tworzymy grupy tematyczne z oddzielną treścią reklamy i dbamy o dynamikę kampanii w trakcie jej trwania. Korzystanie z sieci partnerskiej Google to dodatkowe źródło dotarcia do Twoich potencjalnych Klientów.

Zapewniamy ruch wyłącznie wysokiej jakości

  • Wybór wszystkich parametrów kampanii powinien odbywać się pod okiem specjalisty – odpowiednio zbudowany link sponsorowany pomaga obniżyć koszty kampanii. Zatrudniamy certyfikowanych specjalistów zajmujących się na co dzień zarówno tworzeniem jak i optymalizacją kampanii Google AdWords. Dbamy, aby to Twoje reklamy były zawsze na najlepszych miejscach.

Jesteśmy rozliczani za efekt. Efekty dostarczamy regularnie

  • Jesteśmy rozliczani za określony efekt – kliknięcia. Możecie Państwo postawić nam wyzwanie i określić profil internauty, którego powinniśmy zachęcić do wybrania Państwa firmy, aby osiągnąć wysoki zwrot z inwestycji. Lubimy wyzwania, a efekty zaraportujemy z satysfakcją naszą, Państwa, jak i Państwa Klientów.

 

Facebook
Google+
Akademia
Blog
Facebook
Google+
YouTube