Doradca Klienta

Poszukujemy handlowców do pracy w jednym z naszych biur: Warszawa, Lublin, Białystok, Sopot, Poznań, Szczecin, Łódź, Katowice, Kraków, Wrocław,  Rzeszów, Bydgoszcz, Olsztyn.

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym obszarze,
  • Rozpoznawanie i definiowanie potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych usług/rozwiązań,
  • Przygotowywanie ofert i prezentacji sprzedażowych,
  • Negocjowanie warunków współpracy,
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • Odpowiedzialność za realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.

Profil kandydata, którego poszukujemy:

  • Samodzielność w prowadzeniu procesu handlowego i znajomość technik sprzedaży,
  • Umiejętność nawiązywania relacji i negocjacji z Klientami wysokiego szczebla zarządzania,
  • Kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów,
  • Dobra organizacja pracy i profesjonalizm w działaniu,
  • Otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami z sektora B2B,
  • Mile widziane będzie doświadczenie w branży usług e-marketingu dla małych i średnich firm (SEO, SEM, kampanie Facebook, wyszukiwarki, kampanie display).

 Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i motywacyjnym system premiowy uzależnionych od wyników,
  • Strategiczne stanowisko oraz perspektywa rozwoju zawodowego w dziale handlowym,
  • Auto służbowe, laptop i telefon,
  • Szkolenia i wsparcie działu handlowego,
  • Doskonałą atmosferę pracy i kompetentnego przełożonego.

Siedziba główna

Adres:
ul. Jagiellońska 69,
03-303 Warszawa

Telefon:
(+48) 22 457 30 95

Masz więcej pytań skorzystaj z formularza

Nasze marki