WordPress Developer

Poszukujemy osoby o silnym charakterze, ale z poczuciem humoru, człowieka, który ma umysł otwarty na nowe rozwiązania,

a w sytuacjach awaryjnych potrafi zachować zimną krew.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości WordPressa (tworzenie szablonów)
  • Bardzo dobrej znajomości HTML5/CSS
  • Dobrej znajomości PHP, JS (jQuery), bootstrap
  • Podstawowej znajomości Adobe Photoshop
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu pluginów do WordPressa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie szablonów stron internetowych na podstawie projektów graficznych
  • Tworzenie Landing Page
  • Prace związane z aktualizacją, utrzymaniem, rozwojem obecnych strony opartych na WordPressie
  • Współpraca z działem graficznym i opiekunami klientów

Oferujemy:

  • Dogodną formę współpracy
  • Pracę w naszym biurze w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Siedziba główna

Adres:
ul. Jagiellońska 69,
03-303 Warszawa

Telefon:
(+48) 22 457 30 95

Masz więcej pytań skorzystaj z formularza

Nasze marki