Firma


CS Group Polska SA., właściciel marek pkt.pl, Agencja Interaktywna ClearSense i Akademia e-marketingu ClearSense,  wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa oferując zintegrowane działania marketingowe prowadzone w wyszukiwarkach internetowych, wykorzystując wszystkie dostępne kanały dotarcia i przestrzegając obowiązujących w branży zasad.

Nasza oferta to produkty zróżnicowane pod względem informacji, systemu dystrybucji i zasięgu. Nasi doradcy profesjonalnie pomogą wybrać właściwe rozwiązanie, dopasowane do oczekiwań i możliwości każdej firmy – także Twojej Firmy!
Decyzja należy do Ciebie, w jaki sposób chcesz wykorzystać możliwości dotarcia do szerokiej grupy potencjalnych kupujących produkty i usługi oferowane w branży, w której działasz.

Centrala naszej firmy mieści się w Warszawie. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów od poniedziałku do piątku i służymy doradztwem w zakresie skutecznego budowania wizerunku firmy i pozyskiwania klientów.

  • Rozumiemy biznes lokalny

Nasze biura znajdują się m.in. w Warszawie, Sopocie, Szczecinie, Bydgoszczy, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Olsztynie, Rzeszowie i Lublinie. Dzięki temu mamy bardzo dobrą znajomość lokalnego rynku. Jesteśmy świadomi wyzwań, jakie stoją przed naszymi Klientami i doskonale znamy ich konkurencję.

  • Dostarczamy sprawdzone rozwiązania

Mamy doświadczenie w pracy dla bardzo wielu branż poparte zrealizowanymi projektami. Rekomendujemy sprawdzone, efektywne działania, analizujemy wyniki kampanii. Znamy specyfikę wielu rodzajów biznesów.

  • Myślimy strategicznie

Wspólnie z naszymi Klientami planujemy działania marketingowe – ustalamy cel, dobieramy najbardziej odpowiednie narzędzia, rozkładamy je na osi czasu, ustalamy miarę sukcesu. Na bieżąco raportujemy realizację i optymalizujemy nasze działania.

Mamy wiedzę dotyczącą najnowszych trendów, bierzemy udział w konferencjach branżowych, uczestniczymy w szkoleniach, dbamy o poszerzanie kompetencji zespołu, edukujemy Klientów.

  • Dajemy kompleksowe wsparcie

Decydując się na współpracę z CS Group Polska, nasi Klienci zyskują kompleksową opiekę. Wszystkie działania zbierane i zarządzane są przez dedykowanego doradcę. Szeroki wachlarz naszych usług sprawia, że możemy zaproponować rozwiązania z każdego obszaru marketingu internetowego.

Posiadamy rozbudowany dział produkcji w Warszawie. Wszystkie kompetencje posiadamy wewnątrz naszej firmy.

 

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojej Firmy!

Facebook
Google+
Akademia
Blog
Facebook
Google+
YouTube