Strony www

Strony www

Chcesz zbudować pozytywny wizerunek firmy oraz zapewnić jej silną pozycję na lokalnym rynku? Strony internetowe projektujemy w oparciu o najnowsze rozwiązania i standardy sieciowe, a nasi graficy zapewniają ich atrakcyjność wizualną, przejrzystość i funkcjonalność.


Portfolio – zobacz nasze realizacje

Poznaj 5 Star Web, innowacyją usługę tworzenia, optymalizacji i utrzymania Twojej strony www.

5 Star Web – profesjonalna obsługa Twojej strony na 5 gwiazdek!

 

Słuchamy potrzeb Klienta

  • W razie potrzeby wprowadzenia zmian w trakcie realizacji projektu, stosujemy partnerskie zasady i wychodzimy naprzeciw z korzystnymi rozwiązaniami. Klient ma wpływ na wygląd oraz funkcjonalność projektu – aktywnie bierze udział w jego tworzeniu. Wszystkie sprzedawane przez nas strony są własnością Klienta. Jednocześnie produkt nadaje się do dalszej szerokiej rozbudowy, bez konieczności zmiany platformy.

Stawiamy na jakość

  • Umiejętność wyróżnienia swojej oferty na tle konkurencji jest sztuką, którą internauci zdecydowanie doceniają. Realizując projekt Klienta kierujemy się najnowszymi trendami i rozwiązaniami dedykowanymi dla konkretnego przedsiębiorstwa. Strony są również wstępnie optymalizowane pod działania SEO.

Jesteśmy elastyczni

  • Nasza oferta umożliwia płynne przejście z pakietu niższego na wyższy, a nawet rozbudowywanie go o dodatkowe elementy. Dzięki czemu będziemy mogli sprostać potrzebom Klienta w dowolnym momencie. Produkowane przez nas strony przygotowane są w technologii RWD a w przypadku niższych pakietów, mają możliwość łatwego uruchomienia tego rozwiązania.

 

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń do nas 801 886 666

Facebook
Google+
Akademia
Blog
Facebook
Google+
YouTube